KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13242211
nr 1324 2211
Oidentifierad konstnär. Ryssland, Signerad, Modell, -85. Olja på duk, 50x40, ej ram
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:38:15
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr